3.1 C
Belgrade
Wednesday, April 14, 2021
No menu items!
Naslovna Vesti UŽIVO, VIDEO: Crvena zvezda - Partizan (1:0), Ivanić donosi prednost crveno-belima u...

UŽIVO, VIDEO: Crvena zvezda – Partizan (1:0), Ivanić donosi prednost crveno-belima u derbiju! Suma ušao u igru

Tok meča:

– Misterija dimne zavese na stadionu Rajko Mitić.

69. minut – Umesto Zdjelara u igri je Miloš Jojić.

67. minut – Obe ekipe su imale priliku iz prekida, ali na obe strane se to završilo dosta traljavo.

59. minut – Umesto Natha u igri je Sejduba Suma koji je ušao u igru odmah posle gola Zvezde.

58. minut – GOOOOOOL! Mirko Ivanić donosi prednost Zvezdi u derbiju udarcem glavom posle centaršuta Kange iz kornera. Ovo je Ivanićev 12 gol u šampionatu, ukupno 16 u svim takmičenjima uz 10 asistencija.

– Biviš predsednik Partizana Bejović i ministar Branko Ružić zajedno gledaju večiti derbi.

54. minut – Primio je dugu loptu Asano, okrenuo Milunovića, ali loše je centrirao Japanac, pa je lako i brzo regovao Borjan.

52. minut – Probio je Katai po levoj strani, dodao do Bena koji je sa ivice šesnaesterca probao iz okreta levom nogom, ali dosta neuspešno.

46. minut – Počeo je drugi deo igre.

46. minut – Lazar Marković je ušao umesto Jovića. Kanga i Falćineli su na terenu umesto Petrovića i Nikolića.

45. minut – Okončano je prvo poluvreme na Marakani.

42. minut – Nova sjajna šansa za Partizan. Probio je Jović, obila se lopta do Holendera koji je vratio do Jovića koji je probao iz okreta, ali Borjan je odbranio i loptu prosledio u korner.

41. minut – PREČKA! Faul Sanoga nad Jovićem, Simović je dozvolio da se nastavi igra, Asano je dodao do Holendera koji je opalio iz prve, ali pogodio je samo okvir gola.

40. minut – Duga lopta Sanoga do Rodića koji je vratio Kataiu na ivicu šesnaesterca koji je probao na prvu iz voleja, ali sve je to bilo dosta trapavo.

37. minut – Žuti karton za Stankovića zbog protesta i ulaska u teren.

34. minut – Najbolja šansa za Zvezdu na meču. Probio je Nikolić, prošao dva igrača Partizana, ali u poslednji čas uklizao je Marković i omeo šut, pa je lopta otišla daleko preko gola Partizana.

26. minut – Natho je probao iz prekida posle faula nad Holenderom, ali lopta se od živog zida odbila u korner. Posle kornera, odbila se lopta do Asana koji je probao sa 20 metara, lopta se odbila od jednog fudbalera Zvezde, promenila smer, prevarila Borjana, ali ipak nije išla u okvir gola.

19. minut – Probao je Asano sada iz velike udaljenosti, ali i ovaj šut bio je dosta neprecizan.

18. minut – Odlična kontra za Partizan, imali su crno-beli situaciju četiri na dva, ali se nije najbolje snašao Natho i na kraju samo korner za crno-bele.

Transparent Delija za Tozovca.

15. minut – Prvi šut za Zvezdu na meču. Probao je Katai sa nekih 20 metara od gola Partizana, ali dosta neprecizno.

14. minut – Probao je Obradović nakon što je lopta izbačena iz šesnaesterca Zvezde, probao je iz prve poluvolejem, ali ona ide daleko preko gola.

13. minut – Žuti karton za Rodića zbog drugog faula u samo minut.

9. minut – Degenek je zakačio loptu glavom posle centaršuta i ona je prošla par centimetara od leve stative gola Borjana. U nastavku, glavom je probao Šćekić posle kornera koji je izveo Natho, ali lopta je pogodila mrežu sa gornje strane.

8. minut – Prvi prekid na meču posle faula nad Obradovićem.

3. minut – Igra se dosta oprezno na startu meča!

1. minut – Utakmica je počela!

Sastavi:

Zvezda: Borjan – Gajić, Milunović, Degenek, Rodić – Sanogo, Nikolić – Katai, Ivanić, Petrović – Ben.

Partizan: Stojković – Miljković, Marković, Vujačić, Obradović – Zdjelar, Šćekić – Asano, Natho, Jović – Holender.

17:30 – Transparent Delija pred derbi na severu.

17:00 – Tozovčeva najveća ljubav bila je Zvezda.

16:50 – Teren u Ljutice Bogdana spreman je za utakmicu.

16:30 – Fudbaleri Partizana stigli su na stadion Rajko Mitić.

Zvezda je lider na tabeli srpskog prvenstva sa 83 boda, devet više od drugoplasiranog Partizana. Crveno-beli će u slučaju pobede, čak i nerešenog rezultata, biti veoma blizu nove titule šampiona Srbije.

Na drugoj strani, Partizan dolazi Zvezdi u goste sa serijom od 19 vezanih pobeda i željom da trijumfom ostane u trci za šampionsku titulu.

Glavni arbitar 164. “večitog” derbija je Novak Simović, a pored aut linije pomagaće mu Milovan Ristić i Dalibor Djurdjević.

Prethodni duel ovih rivala odigran u prvom delu sezone u Humskoj završen je podelom bodova, a rezultat je bio 1:1.

Pored “večitog” derbija danas je na programu još pet utakmica 30. kola.

Petoplasirana Vojvodina gostovaće Radu, Radnički i Napredak igraće u Nišu, Zlatibor će dočekati Indjiju, a sastaće se još Metalac – Javor i Bačka – Radnik. Sve utakmice počinju u 14.00.

Kurir sport

Kurir

Lajk.rs je profesionalan, odgovoran portal sa stavom. Tu smo da vas informišemo o svemu, ali i da vas zabavimo. Čitamo se.. 😊💖

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име

Najpopularniji članci 🔥

Najpopularniji komentari

UŽIVO, VIDEO: Crvena zvezda - Partizan (1:0), Ivanić donosi prednost crveno-belima u derbiju! Suma ušao u igru

error: Ovaj sadržaj je zaštićen autorskim pravima !!