Saturday, April 17, 2021
No menu items!
Naslovna Vesti Imali smo snage za samo 20 minuta!

Imali smo snage za samo 20 minuta!

Trener košarkaša Partizana Saša Filipovski rekao je da je njegova ekipa u večerašnjem meču protiv Trenta imala snage za samo 20 minuta.

“Čestitam Trentu na zasluženoj pobedi. Imali smo snage za samo 20 minuta, zbog toga što su bili suviše agresivni i atletski previše jaki za nas danas”, rekao je Filipovski.

Košarkaši Partizana izgubili su večeras u gostima od Trenta sa 54:69, u utakmici petog kola Grupe F Top 16 faze Evrokupa.

“Imali smo problema sa izgubljenim loptama zbog njihove čvrstine u igri i to je razlog zbog kojeg nismo uspeli da organizujemo našu igru. Još jednom čestitam Trentu”, rekao je Filipovski.

Partizan će plasman u četvrtfinale Evrokupa tražiti u poslednjem, šestom kolu Top 16 faze.

Nakon petog kola i večerašnjeg poraza u Trentu, crno-belima će naredne srede trebati pobeda protiv Metropolitana u Ljubljani, uz trijumf Lokomotive Kubanj protiv Trenta.

Osim toga, zbir ovih pobeda mora doneti ukupno razliku od plus 19 ili više u korist domaćih timova (Partizan i Lokomotiva).