Belgrade
Tuesday, April 13, 2021
No menu items!
Naslovna Vesti AU, LJUDI, ŠTA OVO BI! Mančester junajted na Old Trafordu DEMOLIRAO nesrećni...

AU, LJUDI, ŠTA OVO BI! Mančester junajted na Old Trafordu DEMOLIRAO nesrećni Sautempton sa 9:0! VIDEO

Sautempton je već u drugom minutu ostao sa igračem manje na terenu pošto je Aleksandre Jankevic dobio direktan crveni karton i tako olakšao posao Junajtedu koji je do kraja prvog poluvremena rešio pitanje pobednika.

Aron Van-Bisaka je u 18. minutu pogodio za 1:0, prednost Junajteda duplirao je Markus Rašford u 25, a posle autogola Jana Bednareka u 34. minutu na semaforu je pisalo 3:0. Tačku na prvo poluvreme stavio je Edinson Kavani pogotkom u 39. minutu.

Seriju je započeo Antoni Marsijal u 69. minutu, a potom su pogadjali i Skot Mektomini u 71, Bruno Fernandeš u 87. iz penala, da bi se Marsijal drugi put u strelce upisao u 90. minutu. Konačnih 9:0 postavio je Danijel Džejms u 93. minutu.

Junajted je upisao 13. pobedu u šampionatu i drugi je na tabeli sa 44 boda, koliko ima i prvoplasirani Mančester siti, dok je Sautempton na 12. poziciji sa 29 bodova.

foto: ProfimediaFudbaleri Kristal Palasa slavili su u gostima protiv Njukasla sa 2:1. Palas je sada 13. na tabeli sa 29 bodova, dok je Njukasl na 16. mestu sa 22 osvojena boda.

Džondžo Šelvi je u drugom minutu doveo Njukasl u vodjstvo, ali je Kristal Palas vrlo brzo preokrenuo rezultat. Prvo je Džajro Ridevald u 21. minutu izjednačio na 1:1, a pobedu gostima doneo je Geri Kejhil u četiri minuta kasnije.